Menu
Sepet

Hakkımızda

Hak Enerji firması 2007 yılında Avrupa yakasının Fatih bölgesinde kurumsal bir mühendislik firması olarak kurulmuş olup yerden ısıtma malzemeleri, kaskad kazan sistemleri satışı yapmak, doğru marka ve doğru ürünü müşteriyle buluşturmak amacıyla kurulmuş firmadır. www.yerdenisitma.com.tr web sitemiz firmamızın bünyesinde satışa sunulan ürünleri müşteriyle direkt buluşturmak amacıyla kurulmuştur. 

Hak Enerji Mühendislik olarak yabancı ve yerli yerden ısıtma malzemelerini Türkiye'de Ana Bayiliğini yapıp pazarlamasını yapmaktadır. Hak Enerji Mühendislik , müşterilerimiz için ücretsiz projelendirme desteği sunup satışını yaptığı yerden ısıtma malzemelerinin mühendislik desteğini sunmaktadır. Her zaman en başta gelen müşteri memnuniyeti odaklı çalışan mühendislik firmamız satış ve projelendirme desteği ile sizlere hizmet etmekten mutluluk duymaktadır

www.yerdenisitma.com.tr web sitesi Hak Enerji Güvencesi altındadır. Tüm Türkiye’ye yerden ısıtma malzemelerinin stoktan hemen teslim satışını yapan bir e-ticaret kuruluşudur.